Szkolenie Kryzys w Social Media - Monika Czaplicka dla Infolia.pl

Kryzys w Social Media

Kryzys w social media nie jest domeną wielkich korporacji. Dosięga wszystkich - małych i dużych przedsiębiorców. W szkoleniu poznasz dziesiątki przykładów oraz ich szczegółowe omówienie – od genezy kryzysu po metody przeciwdziałania jego skutkom.

Autor: Monika Czaplicka

167,00
A czy Ty wiesz, jak zareagować na słowa krytyki?
Niezadowolony konsument? Słaba obsługa klienta? Zła komunikacja w social media?
Codziennie w mediach społecznościowych tysiące osób wyrażają opinię o produktach, usługach i marce. Rozmawiają wśród znajomych, wypisują swoje żale na firmowym fanpage’u marki, zostawiają recenzje na forach internetowych.
Nie zawsze są to pozytywne wrażenia - produkty się psują, ludzie popełniają błędy. Jednak najważniejsze jest to, jak zareagujesz na krytykę lub problem Twojego klienta.
Zajmujesz się zawodowo social media lub prowadzisz firmowy fanpage? Wideo szkolenie „Kryzys w social media – przekuj go w sukces” pomoże Ci nie tylko przeciwdziałać kryzysom, ale pokaże czego nie robić na Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych, jak zapewnić dobrą obsługę kilenta oraz jak poradzić sobie z trudnym klientem.
Obejrzyj fragment szkolenia i zobacz czego nie należy robić:
Prowadzisz firmowy fanpage?
Tysiące osób codziennie recenzuje produkty, wyraża swoją opinię o markach, czy ich obsłudze klienta.
Wrażenia konsumentów są różne – od entuzjastycznych recenzji, po pełne złości negatywne komentarze zostawiane wszędzie: na Facebooku, forach internetowych, Twiterze…
W wideo kursie zobaczysz, jak:
 • wychwycić negatywne opinie zanim przerodzą się w katastrofę i rozniosą po internecie,
 • załatwić sprawę z niezadowolonym klientem,
 • nie poddawać się trollom i hejterom,
 • jak wykorzystać potencjalnie kryzysową sytuację do zrobienia sobie dobrego PRu.
Pamiętaj, że z pozoru mała wpadka szybko może urosnąć do rangi katastrofy. Kryzysów nie da się całkowicie wyeliminować, jednak można się na nie przygotować i wychwycić je w zalążku.
Odpowiedni monitoring mediów społecznościowych, szybkie reagowanie, dobry plan antykryzysowy, sprawne działanie – to wszystko jest szczegółowo omówione i pokazane krok po kroku w wideo kursie „Kryzys w social media – przekuj go w sukces”.
Masz swoją firmę i samodzielnie zajmujesz się social media?
Uważasz, że nie grozi Ci zła sytuacja w mediach społecznościowych, bo Twoja firma jest mała? Nie do końca tak jest…
Przeczytaj co może stanowić zalążek złej sytuacji w social media:
 • niezadowolony lub niedoinformowany konsument,
 • zła recenzja Twojego produktu/usługi na Facebooku, Twiterze, forach internetowych,
 • słaba obsługa klienta – brak odpowiedzi z Twojej strony, wydłużenie oczekiwania na Twoją reakcję,
 • zła komunikacja w mediach społecznościowych.
W mediach społecznościowych wszystkie te sytuacje stanowią źródło potencjalnego kryzysu. Kłopoty zdarzają się każdemu - zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i małym, jednoosobowym firmom. Zignorowany lub źle zarządzany kryzys może odbić się poważną czkawką dla finansów, czy wizerunku marki. Jesteś pewien,
że Cię na to stać?
Czy nie lepiej sięgnąć po sprawdzoną wiedzę, z której możesz korzystać w formie szkolenia online – o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.
Zajmujesz się zawodowo social media – dział obsługi klienta, agencje marketingowe, PR…
Początki kryzysów to zwykle sytuacja, w której wystarczy podjąć kilka kroków, aby ją opanować. Jednak trzeba wiedzieć, jak zarządzać kryzysem i jakich błędów się wystrzegać.
Szkolenie online „Kryzys w social media – przekuj go w sukces”, będzie dla Ciebie szczególnie przydatne, jeżeli zawodowo zajmujesz się mediami społecznościowymi lub masz kontakt z klientami za ich pośrednictwem, czyli przede wszystkim pracujesz w:
 • dziale obsługi klienta,
 • agencji social media,
 • agencji marketingowej,
 • dziale marketingu, PR lub HR.
Biorąc udział w wideo kursie „Kryzys w social media – przekuj go w sukces” otrzymasz dziesiątki praktycznych porad, które pomogą stworzyć Ci własną strategię zarządzania kryzysem w mediach społecznościowych, tak aby wyjść z niego obronną ręką.
Dowiesz się nie tylko, jak poradzić sobie z negatywnymi skutkami kryzysów. Poznasz marki, które potrafiły wykorzystać potencjalnie problematyczną sytuację i obrócić ją na swoją korzyść.
Wbrew pozorom kryzys nie musi oznaczać negatywnych skutków. To również szansa dla marki, kiedy dziennikarze, media, czy blogerzy są nią zainteresowani. Odpowiednio zarządzony kryzys może przynieść pozytywne skutki wizerunkowe, dobry PR i publikacje na temat marki. Jednym słowem – przekuj kryzys w sukces!
Praktyczna wiedza i wskazówki w postaci szkolenia online.
Wideo szkolenie „Kryzys social media – przekuj go w sukces“ to ponad 5 godzin praktycznej wiedzy podzielonej na 13 modułów, skutecznych wskazówek i przykładów, które zostaną omówione od źródła do ostatecznego zażegnania kryzysu.
Monika Czaplicka, autorka szkolenia, odpowiada na pytania:
 • Czy dana sytuacja może przekształcić się w kryzys?
 • Jak zareagować na krytykę, czy reklamację na fanpage’u?
 • Co zrobić, jeśli pojawi się niesprawiedliwy, negatywny komentarz?
 • Jak poradzić sobie z upierdliwym klientem?
 • Czy przejmować się hejterami?
 • Jak monitorować social media i szybko reagować?
 • Czy usuwać negatywne komentarze?
 • Jak stworzyć social media policy i plan antykryzysowy?
 • Czy warto współpracować z blogerami?
 • Jakich błędów w kryzysie lepiej nie popełniać?
 • W jaki sposób zażegnać kryzys?
 • Czy kryzys w social media może być szansą dla marki?
Oto jedna z opinii o szkoleniu online „Kryzys w social media – przekuj go w sukces”:
„Prowadząca – Monika Czaplicka, to bardzo przyjemna, ciekawie opowiadająca trenerka. Nie będę wchodził w szczegóły, by nie zepsuć przyjemności tym, którzy jeszcze się nie skusili, ale naprawdę – sama konkretna wiedza, prawdziwe „mięso”, do tego zaserwowane w atrakcyjnej formie, na eleganckim online`owym talerzu“
– blog GeekContent
Dowiedz się, jak zażegnać kryzys i w jaki sposób można przekuć go w sukces od osoby, która ma duże doświadczenie w social media marketingu.
MONIKA
CZAPLICKA
Posiada wieloletnie doświadczenie w branży social media. Jest z nią zawodowo związana od siedmiu lat. Zaczynała od pracy w agencjach interaktywnych, przeszła przez pracę dla klientów. Obecnie szkoli i edukuje
w zakresie strategii, komunikacji i skutecznych działań w mediach społecznościowych. Prelegentka na licznych konferencjach.
Specjalizuje się w kryzysach social media, strategiach marketingowych, marketingu szeptanym i WOMM. Przeanalizowała ponad 200 kryzysów social media z całego świata. Autorka książki „Zarządzanie kryzysem w social media”. W trakcie wideo kursu „Kryzys social media – przekuj go w sukces“ rozszerza zagadnienia znajdujące się w książce, wszystkie narzędzia i przykłady pokazuje na ekranie swojego komputera oraz uzupełnia szkolenie o zupełnie nowe tematy związane z social media, PR, i HR.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Przygotuj się na kryzys. Czego potrzebujesz przed wpadką i czy możesz rzeczywiście uniknąć błędów?
Kryzysy i błędy w komunikacji z klientem. Zobaczysz, jakich błędów w mediach społecznościowych nie można popełniać.
Jak przeciwdziałać kryzysom? Przekonasz się, czym jest social media policy i jak możesz ją wykorzystać dla własnych celów.
Kryzysy a blogerzy. Kryzysy a HR i personal branding
Jak wygrywać kryzysy? Błędy kryzysowe - wystrzegaj się ich
Strategia chroni przed kryzysem. Poznasz wszystkie cechy dobrze przygotowanej strategii zarządzania kryzysem i przygotujesz strategię dla swojej firmy.
Kryzysowy research – jak monitorować? Dowiesz się, jak identyfikować kryzys w social media, co może być jego symptomem i gdzie szukać jego źródła.
Hejterzy i trolle – jak sobie z nimi radzić. Przeanalizujesz, czy opłaca Ci się banować trolle internetowe
Jakie są skutki kryzysów? Przekuj kryzys
w sukces!
Podnieś swoje kompetencje w zakresie mediów społecznościowych.
Szkolenie online „Kryzys w social media – przekuj go w sukces” opowiada nie tylko o przeciwdziałaniu
i zażegnywaniu kryzysów w mediach społecznościowych. Ten internetowy kurs wideo to przede wszystkim pokazanie, jak prowadzić komunikację w social media, czego nie robić na firmowym fanpage’u, jak monitorować markę i reagować na krytykę.
Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz:
Ponad pięciogodzinne szkolenie online wraz z dziesiątkami przykładów z polskich mediów społecznościowych,
W trakcie internetowego kursu na swoim ekranie zobaczysz krok po kroku wszystko to, o czym opowiada autorka szkolenia – zarówno internetowe narzędzia, dobre i złe przykłady komunikacji w social media oraz prezentacje na podstawie, której prowadzone jest szkolenie,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili
w ciągu 1 roku od dnia zakupu,
Certyfikat, który poświadczy ukończenie przez Ciebie szkolenia.
Niezadowolony konsument? Słaba obsługa klienta? Zła komunikacja w social media? Z tym wideo kursem nie musisz się tego obawiać!
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
167,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 08.08.2015
Wystawiona ocena: 
Najważniejsze i najlepsze kejsy. Sporo teorii okołosocialnej i socjologicznej miałem, przez co momentami się dłużył. Jestem zadowolony.
 - 20.01.2015
Wystawiona ocena: 
Znakomite szkolenie, polecam!
 - 11.12.2014
Wystawiona ocena: 
b.dobre