Szkolenie Wordpress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi - Ola Gościniak dla Infolia.pl

Wordpress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi

Z kursem „Wordpress – tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi” samodzielnie, krok po kroku stworzysz nowoczesną stronę www od podstaw. Nie musisz mieć umiejętności programistycznych – w kursie zobaczysz, jak powstaje strona internetowa od zera.

Autor: Ola Gościniak

139,00
Wordpress - stwórz łatwo stronę internetową i dodaj jej skrzydeł
Czy wiesz, że ponad 27% stron internetowych opartych jest o WordPressa (dane z w3techs)?

Oznacza to, że co czwarta strona internetowa działa w oparciu o ten system CMS.

Z Wordpressa korzystają zarówno duże firmy, jak i małe, lokalne biznesy - ten system CMS posiada ogrom możliwości, w których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązania.
Dlaczego WordPress jest najpopularniejszym systemem CMS w internecie? :
  • Dzięki WordPressowi jesteś w stanie łatwo i szybko stworzyć stronę firmową, portfolio, ofertę sprzedażową oraz bloga.
  • Co ważne - nie potrzebujesz do tego wiedzy programistycznej!
  • Wordpress pozwala też zaoszczędzić nakład finansowy i czasowy tworzenia oraz zarządzania stroną internetową.
  • Dzięki dostępności dużej ilości wtyczek możesz łatwo rozszerzać swoją stronę o nowe funkcje oraz polepszać jej działanie, np: formularz kontaktowy, galeria, lepsze pozycjonowanie, kopie zapasowe.
Podstawa w marketingu internetowym

Znajomość Wordpressa jest w tej chwili jedną z najbardziej pożądanych umiejętności osób, które zajmują się marketingiem internetowym.
  • Chcesz mieć funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową opartą o sprawdzone wzorce i zasady?
  • Chcesz, aby Twoja strona szybko się ładowała, dobrze wyświetlała na różnych urządzeniach oraz była dobrze stworzona od strony technicznej?
  • Chcesz wiedzieć, jak korzystać z różnych funkcji Wordpressa, jak zarządzać treścią, zdjęciami, wpisami, komentarzami oraz licznymi wtyczkami do Wordpressa?
Dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w obsłudze WordPressa, a może masz już swoją stronę internetową opartą o Wordpressa, ale nie jesteś z niej zadowolony? Warto zdobywać umiejętności od praktyków i poznać wszystkie możliwości Wordpressa.

Dołącz do 5-godzinnego kursu „WordPress – tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi” przygotowanego przez Olę Gościniak i zobacz, jak wykorzystać pełnie możliwości WordPressa, jak stworzyć piękną stronę internetową oraz skutecznie nią zarządzać.

OLA
GOŚCINIAK
Ola Gościniak - zakochana w WordPressie prowadzi własną firmę, gdzie zajmuje się projektowaniem i uskrzydlaniem stron www. Tworzy bloga "Jestem interaktywna" opartego oczywiście o Wordpressa, więc zna ten CMS również od strony praktycznej. Prelegentka na największej w Polsce konferencji poświęconej Wordpressowi - WordCamp Polska.
Swoje hobby odnalazła w uczeniu, jak samodzielnie stworzyć stronę www marzeń i każdego dnia dodawać jej skrzydeł. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Jej celem jest zmiana oblicza Internetu tak, aby oglądanie każdej strony www sprawiało radość.
W trakcie kursu stworzysz kompletną stronę www oraz zobaczysz, jak sprytnie korzystać z różnych funkcji WordPressa
W trakcie kursu "WordPress – tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi" stworzysz od zera stronę internetową, a następnie udoskonalisz ją i zobaczysz, jak korzystać z różnych możliwości WordPressa.

To 5-godzinne szkolenie podzielone jest na krótkie wideo podczas, którego omawiane są różne zagadnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz od razu wdrażać zdobytą wiedzę i tworzyć lub udoskonalać własną stronę.
Do każdego wideo możesz wracać wielokrotnie - dostęp do szkolenia otrzymujesz na zawsze.
Zobacz czego dowiesz się z 5-godzinnego szkolenia "WordPress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi":
Kwestie techniczne
Zaczniemy od podstaw – pierwszy moduł poświęciliśmy kwestiom technicznym. Czym kierować się przy wyborze nazwy domeny, jaki hosting wybrać, jak przenieść stronę na serwer i jak skonfigurować pocztę. Zobaczysz, jak pobrać aktualną wersję WordPressa oraz samodzielnie zainstalujesz ją na serwerze.
Obsługa WordPressa
W drugim module zobaczysz, ak obsługiwać panel WordPressa i zarządzać swoją stroną. Przejdziemy przez dostępne ustawienia, zobaczysz jak dodawać wpisy i media (tworzenie galerii zdjęć, miniaturek itp.). Stworzysz podstrony, kategorie wpisów i komentarzami na stronie. Osobna lekcja poświęcona jest stworzeniu funkcjonalnego menu głównego.
Praca wre, czyli dostosowanie strony www
W tym dziale zobaczysz, jak łatwo zmienić wygląd strony – omówione zostaną płatne i bezpłatne motywy oraz ich instalacja. W każdej lekcji zobaczysz postęp prac i to, jak łatwo zmienia się stronę opartą na Wordpressie.

Otrzymasz gotową listę sprawdzonych i użytecznych wtyczek, które rozszerzą funkcjonalność Twojej strony. Zobaczysz, jakie wtyczki warto wybrać, aby w pełni korzystać z możliwości Wordpressa, a jednocześnie nie zaśmiecać strony niepotrzebnymi lub niebezpiecznymi dodatkami. Poświęcimy też uwagę kwestiom bezpieczeństwa, dzięki którym Twoja strona będzie bezpieczna.
Jak dodać stronie WWW skrzydeł
W tym dziale zobaczysz, jakie są dobre zasady przy projektowaniu stron www. Wcześniej zaplanujesz i określisz swoją grupę docelową – niezbędny element do stworzenia dobrej strony internetowej. Zobaczysz, gdzie szukać inspiracji i jakie są wzorce dobrych stron www.

Następnie stworzysz atrakcyjne podstrony „O mnie” oraz „Home”. Zobaczysz, jak tworzyć formularze i zbierać kontakty dzięki stronie www.
Ważne zagadnienia i publikacja
W tym dziale poruszone zostaną ważne kwestie dla strony internetowej. Dowiesz się, czym jest responsywność, jak ważną rolę odgrywa SEO i Google Analytics oraz dla kogo jest WooCommerce. Osobna lekcja poświęcona jest publikacji strony oraz informacjom, jak działać dalej po publikacji.
Obejrzyj fragment szkolenia online o WordPressie:
Szkolenie „Wordpress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi”
Umiejętność obsługi WordPressa jest poszukiwana przez pracodawców, którzy prowadzą działania marketingowe w Internecie. Jeśli więc chcesz być konkurencyjny na rynku pracy warto poszerzyć swoje CV o tą umiejętność.

Po ukończeniu szkolenia „WordPress – tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi” otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności oraz ukończenie kursu.
Masz niewielki budżet, a chcesz wdrożyć stronę internetową w swojej firmie?
Nie posiadasz wiedzy programistycznej, a chcesz stworzyć od podstaw i zarządzać swoją stroną?
Chcesz być niezależnym od programistów i samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie?
Masz już swoją stronę opartą o WordPressa, ale chcesz ją udoskonalić?
Szkolenie "WordPress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi" zostało przygotowane z myślą o Tobie!

Szkolenie od Infolia pokaże Ci, jak samodzielnie od początku do końca wykonać stronę internetową i jak nią zarządzać. Za pomocą WordPressa jesteś w stanie stworzyć wiele różnych rodzajów stron: blog branżowy, strona firmy, portfolio, sklep internetowy, oferta sprzedażowa.

W kursie "WordPress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi" dowiesz się nie tylko, jak stworzyć samodzielnie stronę internetową. Poznasz różne użyteczne wtyczki i odkryjesz dobre praktyki projektowania strony internetowej. Dowiesz się, jak dodać Twojej stronie internetowej skrzydeł i zachęcisz odbiorców, aby pozostali na Twojej stronie dłużej.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Stworzysz od zera funkcjonalną stronę www.
Instalacja i konfiguracja WordPressa.
Jaki hosting wybrać, jak przenieść stronę na serwer i jak skonfigurować pocztę.
Nauczysz się zarządzać systemem WordPress.
Zobaczysz jak stworzyć responsywną stronę, która wyświetla się dobrze na komputerach, tabletach, telefonach.
Jak łatwo zmienić wygląd strony - jaki motyw wybrać i gdzie go znaleźć .
Jakie wtyczki warto wybrać, aby w pełni korzystać z możliwości WordPressa, a jednocześnie nie zaśmiecać strony niepotrzebnymi lub niebezpiecznymi dodatkami.
Otrzymasz gotową listę wtyczek, dzięki którym rozbudujesz stronę o dodatkowe funkcje.
Jak poruszać się i obsługiwać panel administracyjny WordPressa.
Zobaczysz, jak skonfigurować formularze.
Popracujemy nad SEO.
Zarządzanie komentarzami na stronie.
Integracja z Google Analytics.
Zobaczysz, jak zapewnić swojej stronie bezpieczeństwo oraz tworzonym przez Ciebie treściom dzięki tworzeniu kopii zapasowych.
Połączysz stronę z Facebookiem i innymi kanałami social media.
Nauczysz się dobrze redagować treści i tworzyć wpisy „przyjazne” wyszukiwarce Google.
Szkolenie pozwoli Ci stworzyć od podstaw stronę internetową, którą łatwo możesz samodzielnie edytować i udoskonalać.
Autorka kursu "Wordpress - tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi" pokazuje swoje techniki pracy, narzędzia, które ułatwiają zarządzanie stroną oraz dzieli się dobrymi wzorcami, jakie powinna spełniać nowoczesna strona. Wiedza ta pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną, nowoczesną i bezpieczną stronę internetową w Wordpressie.
Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz:
Profesjonalnie przygotowane wideo szkolenie o tworzeniu stron internetowych w WordPressie,
Instrukcje krok po kroku, jak stworzyć własną stronę www i ją udoskonalać - wszystko pokazane na przykładach,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili,
Dostęp do szkolenia otrzymujesz od razu po zakupie i na zawsze,
Certyfikat, który poświadczy ukończenie przez Ciebie szkolenia.
Poznaj możliwości WordPressa i stwórz profesjonalną stronę internetową!
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
139,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 21.10.2018
Wystawiona ocena: 
:)
 - 23.01.2018
Wystawiona ocena: 
Wszystko co trzeba by ruszyć ze stroną! Ola fantastycznie prowadzi krok po kroku. A kiedy jeszcze dołączysz do grupy na fb sukces gwarantowany :)
 - 07.08.2017
Wystawiona ocena: 
Świetny kurs dla laików, bo wytłumaczone jest wszystko od podstaw. Wcześniej nie miałam żadnej styczności z Wordpressem, a z tym kursem stworzyłam ładną stronę internetową dla mojej działalności.