Szkolenie SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa - Ola Gościniak dla Infolia.pl

SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa

Chcesz, aby Twoja strona internetowa pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania? Dołącz do wideo szkolenia "SEO dla WordPressa" i zobacz, jak zoptymalizować stronę internetową pod wyszukiwarki. Zadbaj o SEO swojej strony i pozyskuj klientów organicznie

Autor: Ola Gościniak

89,00
Zadbaj samodzielnie o SEO i pozwól swojej stronie
wybić się w wynikach wyszukiwania Google.
Nawet najładniejsza i najlepiej przygotowana strona internetowa nie trafi do Twoich odbiorców, jeśli jej nie wypromujesz.

Pokażemy Ci, jak od podstaw i za darmo wypozycjonować w wyszukiwarkach stronę opartą o Wordpressa.


Do dzieła - zaoptymalizujmy Twoją stronę!
Dlaczego SEO jest tak ważne dla strony internetowej?

Powód jest prosty - nie musisz inwestować w płatną reklamę, ponieważ umiejętnie optymalizując swoją stronę pod wyszukiwarki pozyskasz klientów organicznie. Dbając o SEO strony www, klienci sami będą do Ciebie trafiać z wyników wyszukiwania.

W najnowszym szkoleniu "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa" zobaczysz jakie bezpłatne działania podjąć, aby zoptymalizawać stronę pod SEO i uzyskać długofalowe efekty.
Obejrzyj fragment szkolenia online z pozycjonowania strony opartej o WordPressa - jakie wtyczki wybrać:
Jak pozycjonować stronę opartą o WordPressa?
Pozycjonowanie strony opartej o silnik WordPress różni się od pozycjonowania zwykłej strony. Podczas szkolenia poznasz wszystkie różnice i dowiesz się, jak wykorzystać je na swoją korzyść.

W trakcie kursu dowiesz się również:
 • Co decyduje o pozycji stron w wynikach wyszukiwania i jak zadbać o najważniejsze czynniki.
 • Jakie czynności wykonać, aby poprawnie zadbać o SEO strony internetowej opartej o WordPressa.
 • Zobaczysz sprawdzone wtyczki, które pozwolą zaistnieć Twojej stronie wysoko w wynikach wyszukiwania.
 • Poznasz sprytne pomysły na pozyskiwanie linków zewnętrznych.
 • Poznasz błędy przez, które strony nie mogą się wybić na lepsze miejsca w wynikach wyszukiwania i w trakcie kursu zobaczysz, jak je naprawić.
 • W trakcie kursu pracujemy na prawdziwej stronie internetowej - zobaczysz realne przykłady działań, które możesz wykonać na swojej stronie samodzielnie.
SEO to nie czarna magia!

W kursie "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa" zobaczysz, jak prosto, samodzielnie i w dodatku za darmo możesz zadbać o SEO strony internetowej.
 • Masz już swoją stronę na WordPressie, ale chcesz, aby pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania?
 • Dopiero rozpoczynasz tworzenie swojej strony opartej o WordPressa, ale chcesz od początku zoptymalizować ją pod wyszukiwarki?
 • Chcesz za darmo, samodzielnie zadbać o SEO strony internetowej i nie zlecać tego firmie zewnętrznej?
\\n Dołącz do 2-godzinnego kursu „SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa”autorstwa Oli Gościniak i zobacz, jak zadbać o SEO i zoptymalizować stronę www, aby pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

OLA
GOŚCINIAK
Ola Gościniak - zakochana w WordPressie prowadzi własną firmę, gdzie zajmuje się projektowaniem i uskrzydlaniem stron www. Tworzy bloga "Jestem interaktywna" opartego oczywiście o Wordpressa, więc zna ten CMS również od strony praktycznej. Prelegentka na największej w Polsce konferencji poświęconej Wordpressowi - WordCamp Polska.
Swoje hobby odnalazła w uczeniu, jak samodzielnie stworzyć stronę www marzeń i każdego dnia dodawać jej skrzydeł. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Jej celem jest zmiana oblicza Internetu tak, aby oglądanie każdej strony www sprawiało radość.
W trakcie kursu zoptymalizujesz swoją stronę pod wyszukiwarki, aby uzyskać lepsze pozycje w Google'u
W trakcie szkolenia "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa" zadbasz o optymalizację swojej strony pod wyszukiwarki.

Ten 2-godzinny kurs został podzielony na krótkie lekcje wideo podczas, których omawiane są osobne zagadnienia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na natychmiastowe wdrażanie wszystkich prezentowanych technik.
Kupując szkolenie na platformie Infolia dostęp do wideo otrzymujesz od razu i na zawsze, a do szkolenia możesz wracać wielokrotnie i w dowolnie wybranej chwili.
Zobacz czego dowiesz się ze szkolenia "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa":
Audyt strony internetowej
Zaczniemy od audytu – w tym module sprawdzisz, czy Twoja strona jest zoptymalizowana pod wymagania wyszukiwarek. To wideo przyda się również osobom, które dopiero tworzą własną stronę internetową - w trakcie prac nad nią od razu możesz sprawdzać, czy to co robisz, jest odpowiednie pod względem SEO.
Wtyczki, które ułatwiają pozycjonowanie
Obecnie dostępnych jest 40 tysięcy darmowych wtyczek rozszerzających funkcjonalność strony opartej o WordPressa. Spośród tej listy wybraliśmy dla Ciebie najlepsze i skuteczne wtyczki pomagające w pozycjonowaniu i optymalizacji strony internetowej. Są to sprawdzone wtyczki, z których korzysta autorka szkolenia. W trakcie szkolenia przechodzimy od instalacji po konfiguracje wybranych wtyczek. Wszystko pokazane na praktycznych przykładach.
Statystyki Google Analytics i Search Google Console
W trakcie kursu poznasz dwa ważne narzędzia dla działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Zobaczysz, jak podpiąć pod stronę statystyki Google Analytics i zbierać z nich dane. Następnie omówione zostanie Google Search Console dzięki któremu uzyskasz ogrom informacji, w jaki sposób Twoja strona jest postrzegana przez wyszukiwarkę Google.
Optymalizacja wtyczki Yoast SEO
Wtyczka Yoast SEO jest genialnym rozwiązaniem, aby pozycjonować stronę na WordPressie. Jednak jest ona na tyle rozbudowana, że w trakcie tego szkolenia cały moduł poświęcony został właśnie optymalizacji z Yoast SEO. Przejdziemy przez wszystkie ustawienia tak, aby wykorzystać pełnię możliwości tej wtyczki.
Optymalizacja treści
W tym dziale optymalizujemy konkretny wpis pod SEO. Zadbamy o różne aspekty związane z optymalizacją treści. Zajmiemy się m. in. meta opisem, tytułem strony, frazami, słowami kluczowymi i ich zagęszczeniem, a także obrazkami oraz linkami.
Pomysły na treści na stronę internetową
Zastanawiasz się skąd czerpać pomysły na treści dla strony internetowej? W tym dziale dowiesz się skąd czerpać pomysły na treści dla bloga, stronę wizytówkową oraz w sklepie internetowym.
Linki zewnętrzne i wewnętrzne
W tym dziale poruszę temat linków na stronie internetowej. Zaczniemy od linków zewnętrznych - poznasz sposoby na pozyskiwanie linków zewnętrznych. Następnie zajmiemy się linkami zewnętrznymi - omówimy zmiany adresów, błędy 404 i przekierowania 301.
Szybkość strony internetowej
Omówię narzędzia, które analizują stronę internetową. Następnie pokażę, co możesz zrobić, aby przyspieszyć szybkość jej wyświetlania.
Pamięć podręczna
Zobacz, jak wykorzystać pamięć podręczną przeglądarki. Poznasz dwa różne sposoby na przyspieszenie Twojej strony internetowej.
Optymalizacja zdjęć
Zobaczysz, co zrobić, aby optymalizować zdjęcia na stronie internetowej pod SEO. Pokażę Ci przydatne, sprawdzone i bezpieczne wtyczki do optymalizacji zdjęć. Zajmiemy się również optymalizacją zdjęć archiwalnych, które już masz na swojej stronie internetowej. Pokażę Ci, jak poprawnie opisywać zdjęcia pod SEO.
Najczęściej popełniane błędy
W tym wideo zobaczysz najcześciej popełniane błędy w SEO. Znając te błędy będziesz mógł im zaradzić. Być może przez te błędy Twoja strona nie może się znaleźć wyżej w wynikach wyszukiwania.
Obejrzyj fragment szkolenia online z pozycjonowania strony opartej o WordPressa:
Szkolenie „SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa”
W kursie stawiam na praktykę!

W trakcie szkolenia pracuję na prawdziwej stronie internetowej, a Ty widzisz, jak dzięki moim działaniom podnosi się poziom optymalizacji strony pod wyszukiwarki.

Po ukończeniu szkolenia „SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa” otrzymasz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności oraz ukończenie kursu.
 • Chcesz zadbać o SEO swojej strony, ale nie dysponujesz odpowiednio dużym budżetem, aby zlecić to zewnętrznej firmie?
 • Nie masz wiedzy programistycznej, ale chcesz zadbać o optymalizacje strony pod wyszukiwarki?
 • Chcesz być niezależnym od zewnętrznych firm i samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie, które pozwolą uzyskać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania?
 • Masz stronę oparta o WordPressa, ale nie zajmuje ona wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, a Ty chcesz to zmienić?
 • Jeśli na jedno z powyższych pytanie twoja odpowiedź jest twierdząca, to powinno zainteresować się wideo szkolenie "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa".


W kursie od Infolia zobaczysz od praktycznej strony, jak zadbać samodzielnie o SEO strony internetowej opartej o WordPressa.

Wybrałam dla Ciebie najlepsze wtyczki, które poprawią optymalizację Twojej strony. Pokażę Ci moje najlepsze pomysły na pozyskiwanie linków zewnętrznych. Zobaczysz też najczęstsze błędy przez które strony nie mogą wybić się na lepsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

To wszystko w skondensowanym szkoleniu "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa" - najważniejsze rzeczy, aby Twoja strona uzyskała lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania i była zauważana przez klientów.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Zoptymalizujesz od podstaw swoją stronę internetową opartą o WordPressa.
Zobaczysz, jak dobrze redagować treści, aby Twoje wpisy były „przyjazne” wyszukiwarce Google.
Dowiesz się, jakie czynniki maja wpływ na SEO i jak o nie zadbać.
Otrzymasz gotową listę sprawdzonych wtyczek do pozycjonowania strony.
Połączysz swoją stronę ze statystykami Google Analytics i zobaczysz, jak z nich korzystać.
Podepniesz pod swoją stronę narzędzie Google Search Console - narzędzie niezwykle przydatne w pozycjonowaniu.
Zobaczysz, jak zainstalować i poprawnie skonfigurować Yoast SEO - niezbędą wtyczkę do pozycjonowania strony opartej o WordPressa.
Twoje treści będą poprawnie zoptymalizowane pod wyszukiwarkę.
Omówimy m. in. meta opis, tytuł strony, frazay i ich zagęszczenie, obrazki oraz linki.
Zdobędziesz pomysły na treści na bloga, sklep internetowy i strone wizytówkową.
Zobaczysz, jak zdobywać linki zewnętrzne oraz, jak zajmowac się linkami wewnętrznymi.
Dowiesz się, jak przyspieszyć szybkość wyświetlania strony.
Zoptymalizujesz zdjęcia pod SEO. Zobaczysz, jak tworzyć opisy zdjęć przyjazne SEO. Poznasz praktyczne wtyczki do różnych zadań związanych ze zdjęciami.
Są błędy przez które Twoja strona internetowa nie będzie wysoko w wynikach wyszukiwania - w szkoleniu zobaczysz, jak je naprawić.
Szkolenie pozwoli zoptymalizować stronę pod wyszukiwarki i uzyskać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
Po ukończeniu szkolenia "SEO i pozycjonowanie stron opartych o WordPressa" zdobędziesz wiedzę dotyczącą wyboru i konfiguracji odpowiednich wtyczek SEO, tworzenia tekstów pod SEO i pozyskiwania linków zewnętrznych. Zobaczysz, jak optymalizować stronę pod wymagania algorytmów Google'a. Pozwoli to Twojej stronie internetowej pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania.
Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz:
Profesjonalnie przygotowane wideo szkolenie o pozycjonowaniu stron internetowych opartych o WordPressa,
Instrukcje krok po kroku, jak optymalizować stronę internetową pod wyszukiwarki - wszystko zobaczysz na przykładzie realnej strony internetowej,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili,
Dostęp do szkolenia otrzymujesz od razu po zakupie i na zawsze,
Certyfikat, który poświadczy ukończenie przez Ciebie szkolenia.
Zoptymalizuj swoją stronę opartą o WordPressa i uzyskaj wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania!

Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
89,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

Brak komentarzy