Szkolenie Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż? - Darek Puzyrkiewicz dla Infolia.pl

Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?

Ucz się od najlepszych – poznaj sprawdzone sposoby praktyka na stworzenie dobrej oferty. Zapomnij o trikach, perswazji i sztuczkach! Naucz się, jak pisać inteligentne teksty, które trafiają prosto do serca i umysłu Twojego klienta.

Autor: Darek Puzyrkiewicz

97,00
Opowiem Ci pewną historię, jak zmiana jednego słowa
w ofercie wpłynęła na wzrost skuteczności tekstu o 161%.
Pewna firma technologiczna przeprowadziła eksperyment na swojej stronie internetowej. Postanowili zmienić jedno słowo... Zacznijmy jednak od początku.
Firma, o której jest historia, tworzyła produkty na zamówienie. Ich strona internetowa nie miała na celu sprzedaży, tylko zbieranie kontaktu do zainteresowanych produktami. Dopiero później firma nawiązywała relację z potencjalnym klientem, aby ustalić szczegóły współpracy i przeprowadzić negocjacje dotyczące ceny. Jednak pierwszym krokiem było właśnie zdobycie kontaktu do klienta.
Pewnego razu postanowili wprowadzić w swojej ofercie pewną małą zmianę…
Firma zmieniła na swojej stronie internetowej w zwrocie „Poproś o ofertę” dosłownie jedno słowo. Nowa wersja brzmiała: „Poproś o wycenę”. Jaki był tego efekt? Nagle o 161% więcej klientów zaczęło pytać o ich produkt.
Co się z tym wiązało? Jeżeli więcej klientów zaczęło pytać o produkt, to jednocześnie wzrosła sprzedaż. Oznacza to, że dzięki zmianie jednego słowa ilość transakcji całkowicie się zmieniła.
Czy Tobie taka prosta zmiana też pomogłoby w biznesie?
Obejrzyj fragment szkolenia online o pisaniu skutecznych tekstów:
Pomyśl, co by było gdyby na Twojej stronie internetowej wymienić jedno słowo, a ono dałoby Ci wzrost choćby
o 100%?
Czy to pomogłoby Ci w biznesie? O tym jest właśnie internetowe szkolenie „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” – jak skuteczne teksty pomogą Ci w Twoim biznesie i oddziałują na Twoich klientów – bez niepotrzebnych sztuczek perswazyjnych.
Ten trwający ponad 2 godziny wideo kurs to skondensowana pomoc dla osób, które chcą szybko:
  • zwiększyć konwersje na swojej stronie internetowej,
  • zwiększyć sprzedaż w swoim biznesie,
  • zapobiec stagnacji i zastojowi, który czasem spotyka firmy, ale jest do pokonania,
  • wpłynąć na wzrost otwieralności i klikalności kampanii e-mailingowych,
  • napisać ofertę od podstaw,
  • zoptymalizować istniejącą już ofertę.
Autor szkolenia "Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” Darek Puzyrkiewicz promuje ideę copywratingu H2H. Co to oznacza? Copywriting Human2Human ma na celu pisanie inteligentnych i wartościowych tekstów oraz ofert. Bez manipulacyjnych sztuczek i perswazyjnych trików. A jednocześnie takich tekstów i ofert, które będą prowadziły Twoich klientów do zamierzonych przez Ciebie działań: sprzedaż, pozyskanie adresu e-mail, czy nawiązanie relacji z Twoim klientem.
DARIUSZ
PUZYRKIEWICZ
Darek Puzyrkiewicz to doświadczony copywriter, który na szkoleniach uwalnia uczestników od wszystkich blokad przed pisaniem. Dzięki jego autorskiej metodzie tworzenia tekstów sprzedażowych możesz je pisać nawet z zawiązanymi oczyma! Od 2006 roku prowadzi blog Copywriting w Internecie. Słowo daję, zyski rosną!
Połączenie doświadczenia w sprzedaży, copywritingu i szkoleniach gwarantuje Ci maksimum efektów przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.
W jego szkoleniach uczestniczyli między innymi pracownicy firm: Mercedes, mBank, Home.pl, Istore, Oponeo, Nordea, Tauron i wielu innych.
Udało Ci się ściągnąć klienta na stronę internetową,
a teraz on Ci ucieknie, bo Twoja oferta jest nieskuteczna.
Zastanów się chwilę nad statystykami Twojej strony internetowej – czy są satysfakcjonujące?
Niestety, najczęściej na 100 klientów, którzy odwiedzili Twoją stronę, zakupu dokona tylko dwóch-trzech z nich. Konwersja wynosi zaledwie 2-3%. A co się dzieje z pozostałymi 97 potencjalnymi klientami? Odchodzą
z Twojej strony bez zakupu. Jest jeszcze gorzej – tak naprawdę tracisz swoje pieniądze wydane na marketing, aby przyciągnąć ich do swojej oferty.
A jeżeli udałoby Ci się prostymi metodami zwiększyć ilość transakcji dokonywanych na stronie? Nie chodzi
o wydawanie większej ilość pieniędzy na reklamy. Chodzi o to, żeby zrobić to, co robią mądre firmy, czyli optymalizować ofertę.
Oznacza to, że bez zwiększania ilości wydawanych pieniędzy na promocję, zwiększysz przychody Twojej firmy.
Ze szkoleniem online „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” – będziesz w stanie zaoptymalizować istniejącą już ofertę lub napisać ją od początku, jeśli uznasz, że zachodzi taka konieczność. Poprzez optymalizacje jesteś w stanie ilość transakcji dokonywanych na Twojej stronie i przestać marnować pieniądze wydawane na reklame kierującą na stronę z nieskuteczną ofertą.
Nie masz zamówień? Najwyższa pora zmienić stagnację w dobrze prosperujący biznes.
Masz swój sklep z produktami, firmę usługową, czy aplikację webową. Na początku wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku – pojawili się pierwsi klienci, zamówienia i pozytywne opinie. A potem nagle „ciach“! Jakby ktoś zakręcił strumień z klientami...
Teraz doświadczasz braku sprzedaży i trudności finansowych. Czas powalczyć o nowe zamówienia! Każdy dzień, w którym nie działasz na poprawę aktualnego stanu biznesu pogarsza Twoją sytuację.
Jeżeli potencjalnie zainteresowani klienci odchodzą z Twojej strony internetowej z niczym, to prawdopodobnie przyczyna tkwi w tym co znaleźli, a raczej czego tam nie znaleźli. Widzisz tę zależność?
Klient był zainteresowany Twoim produktem lub usługą, ale nie przekonała go oferta.
Naucz się, jak lepiej przedstawiać korzyści Twoim klientom i dawać im to na czym im zależy. Taki właśnie jest wideo kurs „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?”. Bez manipulacji i perswazyjnych sztuczek pokaże Ci, jak tworzyć dla klientów rzeczywistą wartość Twoich produktów/usług. Dość już stagnacji i marazmu
w Twojej sprzedaży.
Zobacz sprawdzoną metodę tworzenia efektywnych tekstów, którą w prosty sposób możesz wdrożyć
u siebie od zaraz po obejrzeniu dwóch godzin skondensowanego szkolenia.
Jak dzięki tekstom możesz zwiększyć otwieralność i klikalność twoich kampanii mailingowych.
Jeśli prowadzisz kampanie email marketingowe, czyli wysyłasz mailingi do swojej bazy odbiorców, to zapewne największą bolączką dla Ciebie są niskie wskaźniki otwarć maili i klikalności.
Czy chcesz osiągnąć wysokie wyniki Open Rate oraz CTR?
Czy chcesz pisać porywające i wciągające maile?
Do zwiększenia efektywnośc mailingów również potrzebne są zdolności copywriterskie.
Tworząc wartościowe i inspirujące treści nie tylko zwiększysz wskaźnik otwarć i klikalności, ale wzrośnie także skuteczność Twoich kampanii mailingowych.
Zdobądź nowe, lepsze umiejętności komunikacji tekstem. Zobacz, w jaki sposób tworzyć dobre teksty, które mają decydujący wpływ na wysokość wskaźników osiąganych w kampaních email marketingowych. Stworzenie dobrego nagłówka = wysoki open rate. Napisanie dobrej treści mailingu = wysoka klikalność e-maila.
Dobry copywriting jest przydatny, jeśli naprawdę chcesz zbudować prawdziwą relację ze swoimi klientami i odbiorcami. Dlatego w szkoleniu „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” jego autor przedstawi Ci niezwodne sposoby, jak przygotować wartościowy tekst.
Twoja sprzedaż jest w miarę dobra, ale szukasz sposobów na jej zwiększenie?
Chcesz jeszcze więcej zarabiać na sprzedaży internetowej?
Bardzo dobrze! Tak czynią najlepsi – dążą do ciągłego rozwoju.
Jeżeli pragniesz osiągać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe, to praca nad optymalizacją oferty jest dobrym rozwiązaniem.
Wideo kurs „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” opowiada o tym, jak tworzyć oferty, którym nie zabraknie żadnego istotnego elementu. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że drobne zmiany w tekście mogą znacząco wpłynąć na zachowanie Twoich klientów. Możesz potraktować aktualnie istniejącą ofertę, jak podstawę, która będzie przez Ciebie udoskonalana, aż do osiągnięcia zadowalających Cię efektów lub napisać zupełnie nowy tekst sprzedażowy.
Optymalizując ofertę dostajesz więcej za mniej, ponieważ zwiększa się ilość działan podjętych przez Twoich klientów – wzrasta sprzedaż i transakcje lub liczba pozostawionych kontaktów, a jednocześnie wydatki na marketing wcale nie rosną. Oznacza to, że tak naprawdę koszt pozyskania nowego klienta zmniejsza się.
Chcesz dopiero stworzyć ofertę od podstaw?
Musisz pamiętać o dobrym nagłówku, przekazaniu najważniejszych cech produktu, pokazaniu wartości dla klienta, stworzeniu USP, dobrym CTA… i jeszcze kilku innych ważnych elementach.
Jednak skuteczna oferta potrzebuje jeszcze czegoś więcej. Musisz spojrzeć na swój produkt, czy usługę inaczej niż do tej pory. Spojrzeć na to oczami klienta, a nie oczami sprzedawcy.
W trakcie trwania wideo szkolenia „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” będziesz w stanie napisać ofertę od podstaw. Krok po kroku przejdziesz etapy tworzenia i udoskonalania oferty.
Jeżeli rozpoczniesz to szkolenie z pustą kartką to oglądając wideo będziesz w stanie szybko stworzyć swoją ofertę nie pomijając żadnych istotnych elementów. Nie musisz posiadać specjalnych zdolności pisarskich – wystarczy,
że będziesz podążał krok po kroku zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kursie.
Szkolenie to siedem kroków do stworzenia genialnej oferty. Bez takiej skondensowanej wiedzy możesz pominąć, któryś
z istotnych elementów oferty, co wpłynie na skuteczność stworzonego przez Ciebie tekstu.
Po ukończeniu tego dwugodzinnego kursu bez problemów napiszesz tekst, który rzeczywiście będzie działał
i przyniesie Ci zyski: czy to w postaci zakupu Twojego produktu lub usługi, czy też zdobycia kontaktu do potencjalnego klienta.
Brakuje Ci pomysłów? Sprawdź to szkolenie i napisz swoją ofertę szybko.
„Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” to inspirujący kurs internetowy, który w 7 prostych krokach pozwoli Ci udoskonalić ofertę lub stworzyć ją od podstaw.
Zobacz, w jaki sposób pisać teksty, które rzeczywiście będą oddziaływały na Twoich klientów.
Jeżeli brakuje Ci już pomysłów, jak zwiększyć sprzedaż bez wydawania jeszcze więcej na reklamę, to warto zainteresować się optymalizacją Twojej oferty sprzedażowej. Dzięki temu nie zmieniając budżetu na marketing, jesteś w stanie osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe.
W trakcie trwania szkolenia „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” będziesz w stanie stworzyć lub udoskonalić swoją ofertę zaledwie w ciągu 2 godzin.
Starasz się budować relację ze swoimi klientami za pośrednictwem e-mail marketingu, ale martwią Cię niska liczba osób, które otwiera Twoje wiadomości i klika w linki? Szkolenie wideo „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” przyniesie Ci garść inspiracji, a także gotowych do użycia pomysłów, jak stworzyć wartościowe teksty na potrzeby kampanii e-mail marketingowych.
Nie pisz ofert, czy maili, których klienci nie chcą czytać. Stwórz wartościowe i skuteczne teksty.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Poznasz 7 prostych kroków do stworzenia genialnej oferty
Nauczysz się odpowiadać na pytanie, czego Twój klient naprawdę oczekuje
Poznasz dwa poziomy korzyści i dowiesz się, czego tak naprawdę Twój klient chce
Otrzymasz gotowe akapity, które możesz podmienić i wykorzystać u siebie w ofercie
Zobaczysz konkretne przykłady, jak zmieniać wyświechtane zwroty na skuteczne zdania
Poznasz niezawodną formułę wartości
Otrzymasz 4 pytania, które pomogą Ci uporządkować Twoje notatki i stworzyć spójną ofertę
Zobaczysz sposoby na zwiększenie sprzedaży bez stosowania manipulacji i perswazji na klientach
Zobaczysz, dlaczego warto stosować ludzki copywriting (H2H)
Realne efekty dla Twojego biznesu
Po odbyciu dwugodzinnego kursu „Jak szybciej pisać teksty, które zwiększają sprzedaż?” bez problemów napiszesz tekst, który rzeczywiście będzie działał i przyniesie Ci zyski: czy to w postaci zakupu Twojego produktu lub usługi, czy też zdobycia kontaktu do klienta.
Od razu zaczniesz tworzyć teksty, które sprawią, że osiągniesz zamierzone cele: zwiększysz ilość transakcji, nowych kontaktów, czy publikacji.
Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz:
Dwugodzinne, profesjonalnie przygotowane instruktażowe wideo,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili
w ciągu 1 roku od dnia zakupu,
3 dodatkowe bonusy – krótkie wideo z rozwiązaniem konkretnych problemów,
Prezentację do pobrania na podstawie, której prowadzone było szkolenie, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł ją przejrzeć i udoskonalać z nią swoje teksty lub stworzyć je od podstaw.
To szkolenie szybko przyniesie określone rezultaty dla Twojego biznesu i Twoich umiejętności. Zobaczysz realne efekty – wzrośnie sprzedaż, relacja z klientami będzie lepsza, zwiększy się ilość pozyskanych leadów.
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
97,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 30.05.2016
Wystawiona ocena: 
Szkolenie typowo o pisaniu ofert - autor skupia się na tej jednej rzeczy i bardzo dobrze mu to wychodzi. Kupiłam, bo miałam przed sobą przygotowanie nowych wersji ofert i szkolenie bardzo mi w tym pomogło.
 - 24.04.2016
Wystawiona ocena: 
Witam, według mnie bardzo mało konkretnej wiedzy i przykładów zastosowania w praktyce. Po obejrzeniu kursu niewielu będzie potrafiło samodzielnie sporządzić dobry tekst sprzedażowy. Kurs jest na temat, lecz moim zdaniem powinien kosztować mniej, ponieważ nie zawiera pewnego dobrego startu w tej dziedzinie.
 - 20.10.2015
Wystawiona ocena: 
Razem z tym kursem możesz w ciągu godziny napisać skuteczną ofertę. Bardzo przydatny kurs. Taki, do którego można wielokrotnie wracać!