Szkolenie Facebook Marketing - skuteczny fanpage, komunikacja i angażowanie fanów - Artur Jabłoński dla Infolia.pl

Facebook Marketing - skuteczny fanpage, komunikacja i angażowanie fanów

Wykorzystaj marketingowy potencjał Facebooka! Docieraj do nowych klientów, zwiększaj widoczność firmy i zacznij budować mocną markę. Zobacz, jak działać sprawniej na Facebooku - przydatane wskazówki i narzędzia, które pozwolą usprawnić Twoją pracę.

Autor: Artur Jabłoński

167,00
Sama obecność na Facebooku to nie wszystko

Wiele firm prowadzi działania marketingowe na Facebooku, ale nie wszystkie potrafią wykorzystać jego potencjał.
A na Facebooku marketingowo można osiągnać wiele - jest on świetnym miejscem do zwiększenia widoczności firmy, pozyskania nowych klientów i budowania społeczności.
W Polsce najpopularniejszą platfromą społecznościową jest Facebook. To tutaj codziennie tysiące ludzi rozmawia i pisze o doświadczeniach, produktach, czy firmach.
Zobacz więc, jak wykorzystać potencjał Facebooka, aby:
  • dotrzeć do nowych klientów,
  • angażować fanów,
  • zwiększać widoczność firmy.
Prowadzić fanpage na Facebook jest łatwo. Jednak prowadzić fanpage w taki sposób, żeby realizować swoje cele biznesowe, już tak łatwo nie jest. Zacznij prowadzić skuteczny marketing na Facebooku i wykorzystaj cały jego potencjał biznesowy!
Obejrzyj fragment szkolenia online o marketingu na Facebooku:
Jak prowadzić skuteczne działania marketingowe na Facebooku?

Dzisiaj wiele firm traktuje marketing na Facebooku, jak główny kanał ich marketingu i sprzedaży. Jednak sama obecność na Facebooku nie wystarczy.
Nieumiejętne i nieefektywne działania powodują, że wysiłek włożony w wybudowanie obecności na Facebooku idzie na marne.


W wideo szkoleniu "Marketing na Facebooku" Artur Jabłoński dzieli się wiedzą, jak prowadzić działania marketingowe na Facebooku, żeby odnosić tutaj sukcesy i wykorzystać jego potencjał.
  • Rozwiń skrzydła na Facebooku - niezależnie od tego czy jesteś obecny na Facebooku, czy dopiero zaczynasz tutaj swoje działania.
  • Wykorzystaj Facebooka do zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy, budowania jej wizerunku, zdobywania nowych klientów i budowania społeczności.
  • Jak działać sprawniej na Facebooku - przydatane wskazówki i narzędzia, które pozwolą usprawnić Twoją pracę i prowadzić angażujący profil na Facebooku.
ARTUR
JABŁOŃSKI
Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marketingową. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy.
Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: ArturJablonski.com. - Regularnie publikuje również w magazynach branżowych takich jak „Brief” czy „Marketing w Praktyce”.
Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce.
Wykorzystaj marketing na Facebooku we własnych działaniach
Zobacz czego dowiesz się ze szkolenia "Facebook Marketing":
Skuteczny fanpage na Facebooku
Podczas szkolenia skupimy uwagę na tym, jak prowadzić skuteczny fanpage na Facebooku i osiągać biznesowe efekty. Dowiesz się, jak działać sprawniej, zwiększać widoczność firmy, prowadzić angażujący profil i docierać do odpowiedniej grupy docelowej
Stwórz świetny profil firmowy
Na początku przygotujemy profil, zadamy o oprawę wizualną i branding. Następnie popracujemy nad osobowością marki – ta część przyda Ci się do wszystkich Twoich działań w marketingu internetowym.
Zobacz, jak działać na Facebooku
W trakcie szkolenia poznasz mechanikę i zasady, jakim rządzi się Facebook. Dowiesz się, jak działa algorytm Facebooka, który decyduje o tym, w jakim stopniu będziesz docierał ze swoimi treściami do fanów.
Jak zdobywać uwagę fanów i angażować społeczność
Szkolenie „Facebook Marketing” pokaże Ci , jak prowadzić profil, żeby zyskać uwagę fanów, trafiać do Twojej grupy docelowej i budować społeczność wokół Twojej firmy. Zdecydujesz jaki styl komunikacji wybrać, aby angażował od Twoją grupę docelową.
Tworzenie postów na Facebooka
Brakuje Ci pomysłów na tworzenie dobrych postów? Dużą uwagę poświęciliśmy na to, żeby pokazać w trakcie szkolenia dobre wzorce i schematy angażujących postów i treści, które są dopasowane do specyfiki Facebooka. W trakcie szkolenia pokażemy, jak tworzyć harmonogramy wpisów oraz narzędzia do zarządzania fanpagem.
Twoja marka na Facebooku
Poznasz zasady, którymi rządzi się marketing na Facebooku – jak dotrzeć do nowych klientów, jakie działania podejmować, by realizowały one cele biznesowe Twojej firmy i jak prowadzić dobry profil na Facebooku.
Obsługa klienta na Facebooku
Autor szkolenia przygotował osobny moduł szkolenia, w trakcie którego pokazuje, jakie standardy powinna spełniać dobra obsługa klienta na Facebooku – poznasz zasady, wzorce i przykłady.
Poznaj narzędzia, które ułatwiają marketing na Facebooku
W trakcie wideo kursu „Facebook Marketing” poznasz narzędzia, dzięki którym Twoje działania będą łatwiejsze i skuteczniejsze. Będą to praktyczne tutoriale, które ułatwią Ci zarządzanie fanpagem, monitorowanie Facebooka oraz sprawną obsługę klienta.
Sprytne działania na Facebooku
Całe szkolenie nastawione jest na przekazanie wiedzy, wskazówek i doświadczeń, w jaki sposób prowadzić fanpage na Facebooku, aby były one skuteczne i jednocześnie, aby nie trzeba było poświęcać na to całych dni. Poznasz wiele sposobów na to, jak prowadzić angażujący profil, angażować fanów, promować firmę, zwiększać widoczność marki i docierać do nowych klientów.
Szkolenie „Facebook Marketing”
Chcesz działać na Facebooku skutecznie? Szkolenie „Facebook Marketing” zostało przygotowane z myślą o Tobie!

Szkolenie od Infolia pokaże Ci, jak prowadzić profil, który angażuje społeczność, zdobywać nowych klientów i budować mocną markę dzięki marketingowi na Facebooku.
W trakcie szkolenia skupimy się na darmowych działaniach, efektywnym prowadzeniu fanpage'a oraz angażowaniu fanów. Dużo wskazówek, przykładów i case study z polskiego rynku. Wideo szkoleniu "Facebook Marketing" autorstwa Artura Jabłońskiego pokaże Ci, jak wykorzystać marketingowe możliwości Facebooka.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Skuteczny fanpage na Facebooku - zacznij wykorzystywać potencjał marketingowy Facebooka.
Case study i przykłady z polskiej branży marketingowej.
Jak prowadzić fanpage na Facebooku w sposób angażujący i skuteczny.
Popraw widoczność firmy i zbuduj mocną markę.
Znajdź swoją grupę docelową – narzędzia, strategie i przykłady.
Świetny profil na Facebooku od podstaw - opisy, grafiki, branding, techniczne aspekty.
Określ osobowość swojej marki i styl komunikacji, który będzie pasował do Twoich klientów.
Dowiesz się, jakimi zasadami rządzi się Facebook i jakich błędów na Facebooku nie popełniać.
Zobacz, jak tworzyć angażujące posty, planować harmonogramy wpisów i korzystać z narzędzi, które ułatwią działania na Facebooku.
Wszystko pokazane krok po kroku na ekranie Twojego komputera.
Skuteczny marketing na Facebooku
Zacznij działać skuteczniej i łatwiej na Facebooku. Szkolenie "Facebook Marketing" pokaże Ci od praktycznej strony, jak wykorzystać potencjał marketingowy Facebooka. Zacznij angażować swoich fanów, budować społeczność, docierać do nowych klientów i zwiększać widoczność firmy.
Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz:
Profesjonalnie przygotowane wideo szkolenie o skutecznym marketingu na Facebooku,
Instrukcje krok po kroku, dużo case study, przykładów, screenów,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili,
Dostęp do szkolenia na zawsze,
Certyfikat, który poświadczy ukończenie przez Ciebie szkolenia.
Zacznij działać skuteczniej i sprawniej na Facebooku!
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
167,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 26.07.2018
Wystawiona ocena: 
Z przykrością wystawiam ten komentarz. Być może jest tu co nieco merytoryki, ale jakość dźwięku jest tragiczna. Po pierwsze jest strasznie cicho i muszę audio zwiększać z tradycyjnych 20% na 100%. Po drugie dykcja szkoleniowca to niestety jest masakra. Kupiłem w sumie 5 szkoleń na infolii i ten szkoleniowiec wyraźnie ma problemy z dykcją oraz mikrofonem.
 - 09.03.2018
Wystawiona ocena: 
większość informacji nie jest aktualna, prowadzący niewyraźnie mówi, przez co czasami niektóre treści nie są łatwe do zrozumienia
 - 11.07.2017
Wystawiona ocena: 
Oprócz jakości dźwięku nie mam nic do zarzucenia. Przydatne i ciekawe informacje. Profesjonalny prowadzący.