Szkolenie E-mail marketing: Jak pisać skuteczne tematy emaili. - Piotr Michalak dla Infolia.pl

E-mail marketing: Jak pisać skuteczne tematy emaili.

Darmowy wideo kurs, podczas którego zobaczysz, jak pisać tematy emaili, by zwiększyć otwieralność kampanii mailingowych. Zapisz się i otrzymaj gotowe pomysły na skuteczne, interesujące i zaskakujące tytuły wiadomości.

Autor: Piotr Michalak

Ten kurs jest darmowy
Jedna z najważniejszych rzeczy w e-mail marketingu
Email marketing stosujemy, żeby zwiększyć sprzedać, nawiązać relację z potencjalnym klientem oraz budować świadomość naszej marki.
Jednym z czynników, który bezpośrednio wpływa na sukces mailingu jest tytuł e-maila.
Jeżeli temat nie zainteresuje odbiorcy, to cały nasz trud idzie na marne. Wiadomość nie zostanie odczytana i prawdopodobnie od razu trafi do kosza.
Większość tytułów maili, które trafiają na skrzynki pocztowe, to ciągle powielane zwroty. Takie standardowe tematy wiadomości nie zaciekawią odbiorcy.
Jak zatem stworzyć tytuł e-maila, który sprawi, że czytelnik otworzy wiadomość?
Wideo kurs „E-mail marketing: Jak pisać skuteczne tematy emaili.” to gotowa baza informacji, z której możesz czerpać i w zasadzie przez pewien czas nie musisz wymyślać swoich tematów wiadomości.
Wystarczy, że użyjesz tych tytułów wiadomości, które poznasz w trakcie tego kursu. Jest to gotowa baza tematów emaili do wykorzystania w Twoich kampaniach reklamowych. Dodatkowo zdradzę Ci kilka skutecznych sztuczek, które stosuję od czasu do czasu, aby podnieść otwieralność mailingu.
Copywriting w e-mail marketingu, czyli jak tworzyć skuteczne tematy wiadomości.
Jak wzbudzić zainteresowanie odbiorcy przygotowując kampanię email marketingową? Temat wiadomości odpowiada za otwarcia emaila i w związku z tym wpływa na poziom klikalności.
Dobry tytuł wiadomości to pierwszy krok do sukcesu w email marketingu.
Jak wymyślać tematy email, żeby się nie powtarzać?
Skąd brać pomysły na skuteczne tytuły wiadomości?
Jak zaskakiwać i zainteresować odbiorcę, kiedy otrzymał od nas już wiele wiadomości?
By zwiększyć zasięg mailingu i poziom otwieralności wiadomości tzw. open rate, trzeba stworzyć dobry temat emaila. Zapisz się, więc na to darmowe wideo szkolenie i zacznij tworzyć skuteczne tytuły wiadomości.
Zapisz się na darmowy kurs „E-mail marketing: Jak pisać skuteczne tematy emaili.” i otrzymaj gotowe do wykorzystania tematy emali.
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, zapisz się!
Za darmo

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 28.08.2018
Wystawiona ocena: 
Bardzo ciekawe i uzyteczne
 - 17.03.2017
Wystawiona ocena: 
Wartościowy i konkretny :) krótki i na temat
 - 14.03.2016
Wystawiona ocena: 
ciekawy