Szkolenie Sekrety map myśli. Rozwijaj pomysły i zwiększaj efektywność. - Wojciech Zawisz dla Infolia.pl

Sekrety map myśli. Rozwijaj pomysły i zwiększaj efektywność.

Wykorzystaj pełną moc swoich możliwości dzięki mindmappingowi. Tworzenie notatek i planów za pomocą map myśli pomoże Ci w osiągać lepsze wyniki pracy. Mindmapping to uporządkowanie, organizacja i większa kreatywność.

Autor: Wojciech Zawisz

147,00
Sprawdzona i szybka metoda, która pozwoli Ci zwiększyć Twoją efektywność i kreatywność.
Szukasz sposobu, który pozwoli Ci działać oraz myśleć bardziej kreatywnie i w rezultacie osiągać lepsze efekty?
Pracujesz nad projektem kolejny dzień i brakuje Ci pomysłów? Uwolnij swój umysł… Zacznij tworzyć, myśleć i pracować inaczej!
Wykorzystaj pełną moc swoich możliwości dzięki metodzie mapowania myśli.
Czym właściwie jest mapowanie myśli?
Mapowanie myśli (ang. mindmapping) to technika, która pomaga milionom ludzi na całym świecie zwiększać efektywność pracy i nauki, co pozwala im działać szybciej i skuteczniej.
Czy mindmapping jest dla Ciebie?
Technika mapowania myśli jest dla Ciebie, jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:
Jak radykalnie zwiększyć swoją efektywność?
Jak pokonać prokrastynację nie odkładać pracy na później?
Jak wyjść poza utarte schematy i uruchomić pokłady kreatywności?
Jak działać szybciej, być bardziej zorganizowanym i lepiej planować?
Jak przyspieszyć naukę i zwiększyć zapamiętywanie?
Dzięki mapom myśli zyskujesz obraz całości zagadnienia, nad którym pracujesz oraz widzisz wszystkie zależności i relacje. Uświadamiasz sobie konsekwencje działań - dzięki temu łatwiej planujesz kolejne kroki i podejmujesz optymalne decyzje.
Obejrzyj fragment szkolenia online o mapowaniu myśli:
Gdzie mapy myśli są wykorzystywane efektywnie?
Bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień (pracujesz, uczysz się, czy prowadzisz firmę), mindmapping może wspierać Cię w różnorodnych obszarach Twojej działalności.
Mindmapping to metoda, którą możesz efektywnie wykorzystać w:
planowaniu i organizowaniu działań,
zarządzaniu ludźmi i projektami,
twórczym rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu nowych pomysłów,
przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji,
nauce i przygotowywaniu się do egzaminów
sporządzaniu notatek (z rozmów, spotkań i szkoleń).
Prosta metoda na zwiększenie własnej efektywności i kreatywności!
Tworząc i przeglądając mapy angażujesz do pracy pełnię swojego potencjału (obie półkule mózgu) i dzięki temu w wielu sytuacjach działasz szybciej i bardziej twórczo. Wykorzystujesz pełnie swoich możliwość – lepiej planujesz, organizujesz i działasz efektywniej. Szybciej się uczysz i zapamiętujesz. A wszystko to dzięki technice mindmappingu, która została szczegółowa omówiona w szkoleniu online „Sekrety map myśli. Twórz plany, rozwijaj pomysły i zwiększaj efektywność.”
Szkolenie dostępne na platformie Infolia.pl to ponad 2 godziny wideo stworzonego w taki sposób, aby móc szybko wykorzystać zdobytą wiedzę i wdrożyć zaproponowane rozwiązania. Jest inspirujący kurs, który pozwoli Ci odkryć, jak używać map myśli i jak wykorzystywać je na co dzień tak, aby wspierać Cię w dążeniu do wyznaczonych celów. Szkolenie zdradzi Ci, jak z sukcesem stosować technikę w nauce i pracy.
WOJCIECH
ZAWISZ
Wojciech Zawisz – trener, konsultant i coach. Pierwszy Polak posiadający akredytację ThinkBuzan (twórcy techniki mindmappingu), uprawniającą do prowadzenia warsztatów z mindmappingu i tworzenia map myśli w programie iMindMap. Absolwent Wydziału Zarządzania krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Akademii Mistrzów Treningu, prowadzonej przez GT Mentor. Akredytowany konsultant Insights Discovery ™, coach z akredytacją Inernational Coach Federation.
Wspiera w rozwoju osoby indywidualne oraz organizacje. Specjalizuje się w szkoleniach z budowania kreatywnych i efektywnych zespołów, których praca opiera się na dobrej komunikacji, szacunku dla różnorodności i wzajemnym zaufaniu.
Wojciech od lat stosuje technikę mindmappingu zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Wie, że stosowanie map myśli pozytywnie wpływa na sposób myślenia i postrzegania świata.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Dowiesz się, czym są mapy myśli i dlaczego warto z nich korzystać w pracy i nauce.
Poznasz zasady tworzenia map myśli i nauczysz się opracowywać własne, wspierające Cię na co dzień mapy.
Nauczysz się sporządzać plany i organizować swoje działania z wykorzystaniem techniki mindmappingu. Wpłynie to na Twoją efektywność i skuteczność.
Poznasz inspirujące sposoby na opracowanie i kreatywne rozwijanie własnych pomysłów. Dzięki niemu będziesz mógł „złapać” najlepsze idee i rozwiązania.
Rozwiniesz umiejętność sporządzania notatek z rozmów, spotkań oraz szkoleń, w których uczestniczysz. Notatki zostaną sporządzone w taki sposób, że bez problemu będziesz mógł do nich wracać w każdej chwili.
Dowiesz się i nauczysz, w jaki sposób przygotowywać i prowadzić prezentacje przy pomocy map myśli.
Zdobędziesz umiejętność lepszego i bardziej efektywnego zarządzania swoimi codziennymi zadaniami.
Poznasz najważniejsze funkcje jednego z najbardziej popularnych programów do mindmappingu - iMindMap.
Rozwijaj pomysły i zwiększaj efektywność.
Wykorzystaj pełną moc swoich możliwości dzięki mindmappingowi – zobacz jak to zrobic dzięki wideo szkoleniu „Sekrety map myśli. Rozwijaj pomysły i zwiększaj efektywność“.
Przeczytaj opinie jednego z uczestników, który ukończył ten internetowy kurs:
„Świetny prowadzący. Bardzo dobrze wszystko wytłumaczył.“
Biorąc udział w szkoleniu online otrzymujesz:
Prawie czterogodzinne szkolenie wideo, które pokaże Ci, jak praktycznie wykorzystać mapy myśli,
W trakcie internetowego kursu na swoim ekranie zobaczysz krok po kroku wszystko to, o czym opowiada autor szkolenia,
Wideo dostępne na platformie Infolia, do którego możesz wracać w każdej wybranej przez Ciebie chwili
w ciągu 1 roku od dnia zakupu,
Certyfikat, który poświadczy ukończenie przez Ciebie szkolenia.
Poznaj tajniki mapowania myśli i ich skutecznego wykorzystania w pracy i nauce. Twórz plany, rozwijaj pomysły i zwiększaj swoją efektywność dzięki technice mindmappingu.
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
147,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 30.01.2015
Wystawiona ocena: 
Stosuję już od jakiegoś czasu mapy myśli i wykorzystuję do tego celu program iMindMap 7. Robię to jednak na nieco innych zasadach niż te omówione tutaj. Od dzisiaj z wielką przyjemnością będę tworzył mapy w zgodzie ze wskazówkami i zasadami przedstawionymi przez p. Wojtka w tym kursie. Bardzo dobry kurs!!! Rzetelna i bogata wiedza na temat tworzenia map myśli! Konkretne przykłady zastosowania. Prosto, zwięźle, zrozumiale! Dodatkowa wiedza z zakresu obsługi programu iMindMap jest (przynajmniej dla mnie) przysłowiową ,,wisienką na torcie''! Polecam ten kurs niezdecydowanym! Na pewno się nie zawiedziecie!
 - 11.11.2014
Wystawiona ocena: 
Bardzo bogata wiedza i praktyka. Naprawdę rzetelne podejście do zasobów wiedzy na temat mam myśli. Super konkretne przykłady zastosowania i bardzo przystępny sposób wyjaśnienia zasad. Dawno nie spotkałam się z tak naszpikowanym konkretnymi przykładami szkoleniem. Efekt wow za formę prezentacji. Oby więcej tak sumiennie przygotowanych szkoleń:).
 - 15.06.2014
Wystawiona ocena: 
Świetny prowadzący. Bardzo dobrze wszystko wytłumaczył. :)