Szkolenie Photoshop. Malarstwo cyfrowe - Sardaukar - Sebastian Kończak dla Infolia.pl

Photoshop. Malarstwo cyfrowe - Sardaukar

Kurs digital paintingu dla początkujących cyfrowych artystów. Szkolenie przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy powstawania doskonałych obrazów, od skanowania szkicu po gotowe, dopracowane w szczegółach dzieło.

Autor: Sebastian Kończak

49,00
Malarstwo cyfrowie w programie Photoshop. "Sardaukar"


Jeśli chcesz rozwijać swoje zdolności malarskie, ale zamiast tradycyjnych narzędzi, takich jak płótno, papier, pędzle, farby i ołówki, wolałbyś korzystać z potencjału, jaki daje Tobie komputer wraz z odpowiednim oprogramowaniem - ten kurs jest dla Ciebie.

Uczestnicząc w szkoleniu poznasz cały proces powstawania digital paintingu od a do z. Zaczniemy od etapu skanowania szkicu poprzez dopracowywanie szczegółów, aż po gotowy cyfrowy obraz. W ciągu dwóch godzin zmieściliśmy przyspieszony 8-godzinny proces malowania. W szkoleniu nie znajdziesz żadnych skrótów, ani przerw. Zobaczysz wszystkie czynności, które są wykonywane, żeby powstał gotowy obraz.


SEBASTIAN
KOŃCZAK
Od niemal pięciu lat szkoli tysiące ludzi w całej Polsce jak używać Photoshopa, Illustratora i InDesigna.

Jego praca i zaangażowanie w propagowanie grafiki komputerowej zostało docenione przez Adobe, które zaprosiło go do programu Adobe Influencers, a następnie Adobe Community Professionals (11 osób w Polsce).

Zanim zaczął uczyć, był freelancerem tworzącym identyfikacje wizualne firm, broszury i katalogi, a także wykorzystywał wiele programów graficznych do obróbki własnych fotografii, oraz do projektowania architektonicznego i wizualizacji tych projektów.


Digital painting

W szkoleniu dowiesz się, jak powstaje digital painting, czyli malarstwo cyfrowe. Przejdziesz przez cały proces powstawania projektu.

Osiem godzin kursu, skrócone do dwóch godzin nieustannego malowania, w czasie których dowiesz się, jakich narzędzi używać, jak przy pomocy klawiatury przyśpieszyć pracę, czym kierować się przy poszczególnych fazach projektu i poznasz zaawansowane funkcje programu, takie jak: deformacje narzędziem Liquify, malowanie korektą, kadrowanie i zaawansowane wyostrzanie.

Szkolenie zostało wzbogacone o komentarz i zestaw użytecznych porad. Zapraszamy na zajęcia, które rozbudzą Twoją wyobraźnię i dadzą Tobie wiele satysfakcji. Z kursem otrzymasz również pliki ćwiczeniowe.


Czego dowiesz się ze szkolenia?
kluczowe skróty klawiszowe
wstawianie szkicu do kompozycji
uzupełnianie i czyszczenie szkicu
blokowanie cieni i świateł
ustawienia i opcje narzędzia brush
opcje końcówki pędzla - dynamiki kształtu i krycia
definiowanie krawędzi i światłocienia
pędzle do teksturowania i wrysowywania detali
przydatne narzędzia korekcyjne
deformacje narzędziem Liquify
kadrowanie i zaawansowane wyostrzanie
malowanie korektą


Tworzenie digital paintngu od szkicu, aż po wykończony obraz cyforwy.
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
49,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

Brak komentarzy