Szkolenie InDesign CS6: Od zera do bohatera - Sebastian Kończak dla Infolia.pl

InDesign CS6: Od zera do bohatera

InDesign CS6 to zaawansowany programu do składu publikacji. „Od zera do bohatera” to kompleksowe szkolenie, dzięki któremu otrzymasz wyczerpującą wiedzę o narzędziach, funkcjach i technikach, tak abyś mógł samodzielnie pracować z programem.

Autor: Sebastian Kończak

84,00
Szkolenie InDesign CS6
"Od zera do bohatera"


Szkolenie "Od zera do bohatera" to prawdziwe kompendium wiedzy o programie InDesign. Przejdziesz przez różne etapy - od podstaw do poziomu średniozaawansowanego. Zdobytą wiedzę będziesz mógł od razu wykorzystać we własnej pracy. Omówione zostaną nie tylko podstawowe narzędzia, ale również techniki i sposoby na szybszą, efektywniejszą i kreatywniejszą pracę w tym programie.
Co będziesz potrafił po ukończeniu kursu?
Po tym kursie będziesz w stanie wykonać większość głównych zadań, jakie zleca się grafikom i operatorom dtp pracującym w InDesignie: od broszur, czasopism, po dokumenty interaktywne.

Szkolenie to aż siedem godzin instruktażowego wideo podzielonych na krótkie lekcje. Kurs skierowany jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Po ukończeniu szkolenia możesz otrzymasz certyfikat, który potwierdzi nowo nabyte umiejętności.

SEBASTIAN
KOŃCZAK
Od niemal pięciu lat szkoli tysiące ludzi w całej Polsce jak używać Photoshopa, Illustratora i InDesigna.

Jego praca i zaangażowanie w propagowanie grafiki komputerowej zostało docenione przez Adobe, które zaprosiło go do programu Adobe Influencers, a następnie Adobe Community Professionals (11 osób w Polsce).

Zanim zaczął uczyć, był freelancerem tworzącym identyfikacje wizualne firm, broszury i katalogi, a także wykorzystywał wiele programów graficznych do obróbki własnych fotografii, oraz do projektowania architektonicznego i wizualizacji tych projektów.


Praktyka czyni mistrza

Szkolenie „Od zera do bohatera” ma na celu przedstawienie Ci podstaw programu oraz uporządkowanie posiadanej już wiedzy. Omówimy  wszystkie zagadnienia związane z pracą w InDesignie aż do poziomu średniozaawansowanego.

Wraz ze szkoleniem otrzymasz pliki ćwiczeniowe, tak abyś mógł wykonać wszystkie zadania samodzielnie.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Co, gdzie i jak – poznasz cały interfejs programu, usprawnisz pracę dzięki skrótom klawiszowym i dowiesz się, jak zarządzać stronami w dokumencie.
Dowiesz się, jak zarządzać stronami w dokumencie
Nauczysz się stosować miarki, siatki konstrukcyjne, siatkę linii bazowej i tworzyć linie kolumnowe i pomocnicze oraz stosować spady, slugi, marginesy i kolumny
Jak dodawać stałe elementy dzięki stronom wzorcowym (masterom), jak wyrównywać oraz dystrybuować obiekty i zarządzać nimi dzięki grupom i warstwom
Będziesz importować tekst, edytować go, kontrolować przepływ artykułu w ramach.
Poznasz, na czym polega tworzenie stylu znaku i zmienianie fontu, jego wielkości.
Nie będą dla Ciebie tajemnicą pojęcia takie jak: interlinia, kerning, tracking i glify.
Nauczysz się wyrównywać i justować tekst, tworzyć style paragrafu, listy, sprawdzać poprawność pisowni, dzielić wyrazy oraz wyszukiwać konkretne frazy.
Dowiesz się, jak należy skalować, obracać i deformować ilustracje oraz ich ramy.
Jak rzucać wyzwania swoim konsumentów – jak zwiększyć zaangażowaniu klientów.
Będziesz potrafił wypełniać i obrysowywać obiekty, pracować z kolorem i tworzyć próbki kolorów procesowych oraz spotów.
Nauczysz się tworzyć bloki tekstu i sterować jego przepływem, jak również wymuszać opływanie tekstu dookoła ilustracji i sterować nim.
Będziesz importować lustracje i zarządzać nimi.
Dlaczego gra Farmville na Facebooku święciła takie triumfy? Czy można powtórzyć ten sukces?
Adidas, Versace i Ferrari – co łączy je z grywalizacją?
Klient chce mieć wyboru, ale nie do końca wie czego chce - czyli o jak pozorować możliwość wyboru w sklepie, czy restauracji.
O czym należy pamiętać projektując grywalizację – co jest kluczem do zdobycia uwagi konsumenta? Wykorzystanie grywalizacji w marketingu.
Kolekcje, punkty i schematy nagradzania - w jaki sposób skombinować to wszystko, żeby w jak największym stopniu angażowało to Twoich klientów?
Przedstawimy Ci mechanizmy grywalizacji i techniki ich wykorzystywania w odniesieniu do polskiej rzeczywistości.
Kompleksowe szkolenie z InDesign – zdobądź certyfikat w kilka godzin
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
84,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

Brak komentarzy