Szkolenie Illustrator CS6 i CC: Od zera do bohatera - Sebastian Kończak dla Infolia.pl

Illustrator CS6 i CC: Od zera do bohatera

Illustrator to program do tworzenia grafiki wektorowej. Wreszcie masz szansę poznać go od podstaw. Po ukończeniu kursu, praktycznie „od zaraz” będziesz mógł samodzielnie i sprawnie pracować w Illustatorze.

Autor: Sebastian Kończak

84,00
Szkolenie Illustrator CS6 i CC
"Od zera do bohatera"


Jeżeli szukasz kompendium wiedzy na temat programu Illustrator, to przedstawiamy Ci szkolenie, które porusza najważniejsze zagadnienia tworzenia grafiki wektorowej. Dzięki wiedzy zdobytej podczas tego kursu będziesz mógł szybko zacząć pracę w Illustratorze.

Podczas wideo szkolenia poznasz techniki i narzędzia oraz otrzymasz praktyczne wskazówki, tak abyś mógł sprawnie i swobodnie obsługiwać program. Naukę zaczniemy od podstawowych rzeczy, takich jak interfejs, następnie omówione zostaną kształty, obiekty, kolory, teksty.


SEBASTIAN
KOŃCZAK
Od niemal pięciu lat szkoli tysiące ludzi w całej Polsce jak używać Photoshopa, Illustratora i InDesigna.

Jego praca i zaangażowanie w propagowanie grafiki komputerowej zostało docenione przez Adobe, które zaprosiło go do programu Adobe Influencers, a następnie Adobe Community Professionals (11 osób w Polsce).

Zanim zaczął uczyć, był freelancerem tworzącym identyfikacje wizualne firm, broszury i katalogi, a także wykorzystywał wiele programów graficznych do obróbki własnych fotografii, oraz do projektowania architektonicznego i wizualizacji tych projektów.


Ponad siedem godzin wideo szkolenia
Szkolenie "Od zera do bohatera" ma na celu wprowadzenie Cię do świata Illustratora oraz usystematyzowanie zdobytej już wiedzy. W pakiecie otrzymujesz wszystkie pliki ćwiczeniowe. Kurs "Od zera do bohatera" jest pierwszym szkoleniem z Illustratora CS6/CC w wersji angielskiej w Polsce.

Łączny czas wszystkich lekcji to ponad siedem godzin. Całość podzielona jest na krótkie odcinki czasowe, tak abyś w każdej chwili mógł wracać do interesującego Cię zagadnienia oraz ćwiczyć razem z instruktorem wybrany fragment szkolenia. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Na koniec kursu możesz utrzymać certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.
Czego dowiesz się ze szkolenia?
Co, gdzie i jak - poznasz cały interfejs programu, użyteczne skróty klawiszowe, które usprawnią Twoją pracę oraz dowiesz się jak tworzyć podstawowe kształty.
Czym są i jak działają ścieżki wektorowe oraz krzywe beziera.
Jak zaznaczać obiekty, ich elementy, pracować w trybie izolacji, jak zarządzać wieloma arkuszami dokumentu i jak zarządzać obiektami dzięki grupom i warstwom.
Dowiesz się jak sprawnie klonować obiekty, wyrównywać je oraz jak pracować z najważniejszym narzędziem – piórem.
Będziesz potrafił skalować, obracać i deformować obiekty.
Nauczysz się tworzyć kształty przejściowe, budować skomplikowane obiekty, wypełniać je i obrysowywać.
Jak pracować z kolorem, tworzyć linie przerywane, dodawać wielokrotne obrysy i wypełnienia oraz jak tworzyć obrysy o zmiennej grubości.
Będziesz tworzyć gradienty i wzorki, sterować przezroczystością obiektów, wypełnień i obrysów oraz pracować z trybami krycia.
Dowiesz się, jak dodawać do obrazów żywe efekty.
Jak tworzyć napisy i je deformować, dodawać bloki tekstu oraz sterować jego przepływem i jak wymuszać opływanie tekstu dookoła grafik.
Będziesz importować obrazy rastrowe i podkłady, eksportować je do PDF, Photoshopa, JPG i TIFF.
Nauczysz się drukować z Illustratora, korzystać z funkcji unembed i eksportować właściwości obiektów do CSS.
Rozpocznij szkolenie Illustrator CS6 i CC "Od zera do bohatera" i zacznij tworzyć własne projekty grafiki wektorowej.
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
84,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

Brak komentarzy