Szkolenie Gimp 2: Edycja fotografii produktów do eSklepów - Sebastian Kończak dla Infolia.pl

Gimp 2: Edycja fotografii produktów do eSklepów

Szkolenie omawia narzędzia i funkcje darmowego programu Gimp. Dowiesz się jak od początku do końca zająć się obróbką zdjęć swoich produktów, tak aby świetnie prezentowały się na stronach www i akcjach.

Autor: Sebastian Kończak

19,00
Obróbka fotografii produktowej w programie Gimp


Masz swój sklep internetowy lub pracujesz jako grafik?

Czy chciałbyś, aby zdjęcia Twoich produktów były profesjonalnie przygotowane? W trakcie tego szkolenia w ciągu kilku godzin możesz nauczyć się obsługi programu Gimp, który służy do zaawansowanej obróbki zdjęć i grafik. Gimp został wyposażony w szereg przydatnych narzędzi i funkcji, a dodatkową jego zaletą jest cena - program jest narzędziem darmowym.


Dobre zdjęcie produktu

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak, od początku do końca przygotować i obrobić zdjęcia produktu pod kątem umieszczenia ich w sklepach internetowych oraz na aukcjach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie prezentowało się profesjonalnie lub chciałbyś obrobić standardowe fotografie tak, aby wyróżnić się na tle sklepów, które prezentują te same zdjęcia - to Gimp jest dla Ciebie.


SEBASTIAN
KOŃCZAK
Od niemal pięciu lat szkoli tysiące ludzi w całej Polsce jak używać Photoshopa, Illustratora i InDesigna.

Jego praca i zaangażowanie w propagowanie grafiki komputerowej zostało docenione przez Adobe, które zaprosiło go do programu Adobe Influencers, a następnie Adobe Community Professionals (11 osób w Polsce).

Zanim zaczął uczyć, był freelancerem tworzącym identyfikacje wizualne firm, broszury i katalogi, a także wykorzystywał wiele programów graficznych do obróbki własnych fotografii, oraz do projektowania architektonicznego i wizualizacji tych projektów.


Opanujesz narzędzia, funkcje i techniki

Jeżeli zależy Ci, aby szybko opanować narzędzie do obróbki zdjęć, to Gimp wydaje się idealnym rozwiązaniem. Znajdziesz w nim takie opcje jak pędzel, gumka, zaznaczenie, wypełnienie, klonowanie, różdżka, powiększenie, wystawianie tekstu, rozmazanie, ołówek, skalowanie, lasso itp. , które pomogą Tobie w osiągnięciu naprawdę imponujących efektów.

Szkolenie zdradzi Ci proste metody na wycinanie produktu z tła, stosowanie znaków wodnych, efektów tła i wyróżniania produktów, a także dodawania napisów i grafik promocyjnych. Do kursu dołączono pakiet instalacyjny Gimp 2.6.5.

Czego dowiesz się ze szkolenia?
poznasz aż cztery metody wycinania obiektów
dowiesz się, jak podmieniać tło
będziesz tworzył znaki wodne
poznasz podstawy retuszu
nauczysz się wstawiać różne efekty tła
dowiesz się, jak wyróżniać przedmiot oraz powiększać jego fragmenty
pokażemy Tobie, jak tworzyć znaki reklamowe i napisy promocyjne
będziesz przygotowywał zdjęcia do Internetu oraz zobaczysz jak podpiąć je do aukcji


Dopracowane w najmniejszych detalach zdjęcie
zwiększa skuteczność oferty, a więc do dzieła!
Zainteresował Cię?
Nie czekaj, kup go!
19,00zł
Masz kod rabatowy? Wprowadź go teraz!

Zawartość kursu

Film wideo
Audio
PDF
PPT
Pliki
Ćwiczenia
Inne

Jaka jest

opinia użytkowników?

 - 20.03.2016
Wystawiona ocena: 
Dobry kurs dla e-handlowców, którzy nigdy grafikami nie zostaną :)